Shirzadfoodcompany@gmail.com

حساب کاربری من

صنایع غذایی شیرزاد
در سال ۱۳۸۶ در محدوده شهرک صنعتی عالی نسب تبریز در یکی از بزرگترین قطب های صنعتی کشور با موقعیت استراتژیک و با انگیزه تولید محصولات غذایی کیک و بیسکویت و ویفر و… تاسیس گردید.
در این راستا سعی نمود با نوآوری و تولید محصولات با کیفیت جایگاه ویژه در صنعت کشور کسب نماید.
این شرکت در جهت جلب رضایت مشتریان، طی سال ها قدم های بسیار موثری در تشکیل یک گروه تولیدی بسیار قوی و سازمان پخش فروش محصولات خود را راه اندازی نمود.
مدیریت ارشد این شرکت طی سال های اخیر، علی رغم بحران های اقتصادی بر حسب سیاست های اقتصادی کشور و به منظور گسترش تنوع محصولات تولیدی،  مخصوصا محصولاتی که قابل رقابت با محصولات وارداتی دارند، اقدام به تجهیز خطوط تولید ازمایشگاهی اداری و فروش نموده است.
 این شرکت با تکیه بر متخصصین و پشتکار کارکنان توانمند،  موفق به اخذ پروانه های لازم از اداره غذا و دارو و سازمان استاندارد و تاییده های بین المللی شده است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

هدف اصلی این شرکت توجه به سلامتی و تندرستی مصرف کننده, یکی از آرمان های این شرکت به حساب می آید .که روز به روز به بهبود مداوم محصولات خود می افزاید و اشتغال زایی برای قشر وسیعی از جامعه و مزیت های اقتصادی و خدمات متمایز موجب گردیده است که رشد این مجموعه به مراتب افزون و سریع تر از رشد بازار باشد.
این شرکت ضمن ارج نهادن به موضوع کیفیت و مرغوبیت تولیدات خود,به خلاقیت و نوآوری محصولات متفاوت توجه خاصی مبذول داشتند , به صورتی که با سرمایه گذاری وسیع خود در شبکه های فروشی داخل و خارج کشور از معیارهای مهم این شرکت است.
هدف و رمز موفقیت شیرزاد در این چند جمله خلاصه می شود
1)ارتباط مستحکم و قوی با مشتریان
2)نورآوری و خلاقیت
3)کادر و پرسنل مجرب و حرفه ای
4) ارائه قیمت های رقابتی با بازار فروش
5)بهبود مداوم کیفیت
6)تهیه محصولات بهداشتی هنگام تولیدات خود
7)افزایش دانش سازمانی